KŪNO SVIESTAS - COCONUT/SHEA/COCAO

 • KŪNO SVIESTAS - COCONUT/SHEA/COCAO

  Kodas: BA0159-200

  Kūno sviestas drėkina ir minkština odą. Malonaus kokosų ir kakavos aromato sviestas gerina odos elastingumą ir regeneraciją. 

  Gamintojas
  Biocos
 • Kūno sviestas drėkina ir minkština odą. Malonaus kokosų ir kakavos aromato sviestas gerina odos elastingumą ir regeneraciją.

  Aktyvūs ingredientai:

  Kakavos sviestas labai tinkamas išsausėjusios, šiurkščios odos priežiūrai. Jo sudėtyje gausu riebiųjų rūgščių ir antioksidantai. Kakavos sviestas naudojamas kosmetikos gaminiuose, minkštinančiuose odą, suteikiančiuose jai elastingumo. Dėl šių savybių puikiai tinkamas apsaugai nuo strijų nėštumo metu.

  Nilinių sviestmedžių aliejus vertinamas dėl drėkinančių ir odą regeneruojančių savybių. Sviestmedis naudojamas suminkštinti ir drėkinti išsausėjusią, sudiržusią, nudegusią, sudirgintą ar kitaip pažeistą kūno odą, raukšlių ir strijų prevencijai.

  Dėl savo naudingųjų savybių ir itin geros kokybės, kokosų aliejus naudojamas odos priežiūrai, siekiant išlaikyti odos elastingumą, vengiant strijų ar raukšlių atsiradimo.

  Vynuogių kauliukų aliejus drėkina odą, lengvai įsigeria, turi vitaminų E, A, B ir C, polinesočiųjų riebiųjų rūgščių Omega-6, oleino.

  Vitaminas E yra antioksidantas, mažinantis laisvųjų radikalų susidarymą, greitina pažeistos odos regeneraciją ir pagerina kolageno gamybą.

  Sudėtis: kokosų aliejus, sviestmedžių aliejus, kakavos sviestas,vynuogių kauliukų, abrikosų kauliukų aliejus, vitaminas E