Apie ekolinija.lt

 • ekolinija.lt Jums siūlo įsigyti sertifikuotų naturalių bei ekologiškų kosmetikos ir buities priemonių. Mūsų tikslas pasiūlyti kainos ir kokybės santykį, mūsų siūlomi gaminiai yra prieinami bet kuriam vartotojui, kaina atitinka kokybę, ir produktai yra nekenksmingi gamtai, bei Jūsų sveikatai. Mes prekiaujame tik iš natūralių gamtos išteklių pagamintais produktais, kuriuose nėra kenksmingų ingredientų (parabenų, naftos produktų, sintetinių kvapų ir dažiklių).

  Šiuo metu pas mus galite įsigyti Vokietijos gamintojo ALVA naturkosmetik GmbH gaminamos produkcijos (esame atstovai)  Logona, Lavera, Sante, Pukka, Urtekram, Dr.Organic  ir daug kitų kosmetikos priemonių, Natracare higienos priemonių moterims, bei Ecover buities priežiūros priemonių.
   

  Taip pat siūlome išbandyti natūralių ekologiškų aliejų, eterinių aliejų, hidrolatų (distiliuoto augalų vandens) bei kitų komponentų, tinkamų kosmetikos gamybai namuose.


  Galiojimo laikas
  Aliejų, eterinių aliejų, sviestų, hidrolatų, fitolių ir kitų kosmetikos gamybai skirtų produktų galiojimas, likus 4 mėnesiams ir mažiau yra nurodomas prie aprašymo apie produktą.


  Su malonumu lauksime Jūsų pranešimų su specialiu užsakymu, jei mūsų parduotuvėje nerasite prekės, kurią norėtumėte įsigyti, rašykite, mes pagelbėsime ją įsigyti. Rašykite el. paštu: info@ekolinija.lt


   
  Su meile,
  Ekolinija.lt kolektyvas