KASTILIJOS MUILAS

 • KASTILIJOS MUILAS

  Kodas: BA0317-150

  Šis muilas naudojamas rankų, kūno, plaukų prausimui, taip pat ir namų ruošoje: drabužiams, indams, grindims plauti, nuvalyti nešvarumams.

 • Skystas muilas pagamintas iš ekologiškų aliejų, be jokių kvapų, todėl itin švelnus!Skystas kastilijos muilas yra itin lakoniškos sudėties, kad būtų sumažinta alergijų rizika dėl to tinka net patiems mažiausiems! Taip pat tinka ir suaugusiems, turintiems alergijų, žmonėms.

  Skystas kastilijos muilas yra bekvapis bei itin gerai tirpina eterinius aliejus, todėl naudokite jį receptuose maišant eterinius aliejus su vandeniu. Pavyzdžiui, norėdami pakvepinti vonios vandenį natūraliais eteriniais aliejais, primiausia juos įlašinkite į šaukštą kastilijos muilo, tik tada pilkite į vonią.

  Manoma, kad Kastilijos muilas buvo pavadintas Kastilijos karalystės vardu, susikūrusios dabartiniame Ispanijos regione maždaug 800 m. Tačiau šio muilo istorija tokia sena, kad sunku rasti tikrąsias jo istorijos detales. Nuo senų laikų šis muilas labai vertinamas, o dėl aukštos kokybės laikomas muilų karaliumi.

  • Skystas kastilijos muilas pagamintas tik iš ekologiškų kokosų ir alyvuogių aliejų, kurie suteikia odai minkštumo, o natūralios kilmės glicerinas bei citrinos rūgštis išsaugo muilo šviežumą ilgiau nei cheminiai konservantai.
  • Kastilietiškas muilas - absoliučiai veganinis: jame nėra gyvulinių riebalų, nebuvo išbandomas su gyvūnais.
  • Nuplautas ir į aplinką patekęs muilas suskyla į biologinius komponentus, kurie neužteršia vandens ir yra draugiškas gamtai.
  • Šis muilas pasižymi stipresne koncentracija nei įprasti skystieji muilai, taigi nusiprausti pakanka vos kelių jo lašelių.

  Išsimuilinę rankas arba prausdamiesi duše iškart pajusite, koks puikus tikrasis kastilietiškas muilas: jis švelniai putoja, greitai nusiplauna, o svarbiausia - minkština, drėkina ir puoselėja odą!

  Šis muilas naudojamas ne tik rankų, kūno, plaukų prausimui, taip pat ir namų ruošoje: drabužiams, indams, grindims plauti, nuvalyti nešvarumams. Paviršių šveitimui sumaišykite kelis šaukštus valgomosios sodos su trupučiu kastilijos muilo. Plaunant grindis į vandenį įpilkite du šaukštus muilo.

   Sudėtis: AQUA, POTASSIUM OLEATE, POTASSIUM COCOATE, GLYCERINE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, POTASSIUM CITRATE, CITRIC ACID.