Hamamelių vanduo (hidrolatas) be purkštuko, 100 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BA5010-100
  Kaina 690
  Į krepšelį 

  Pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, šalina iš odos toksinus ir ją valo. Jis švelniai sutraukia poras, tonizuoja, ramina odą, todėl rekomenduojamas tiek jaunai ar brandžiai, mišriai, riebiai ar spuoguotai odai. Hamamelių vanduo valo poras, pašalina iš odos riebalų perteklių, tačiau nesausina odos.
   

  Gamintojas
  Biocos
 • Botaninis pavadinimas: Hamamelis virginiana

  Medžio žievės, neprinokusių riešutų aromato hamamelių hidrolatas (gėlių vanduo) pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, šalina iš odos toksinus ir ją valo.

  SAVYBĖS:

  Jis švelniai sutraukia poras, tonizuoja, ramina odą, labiausiai rekomenduojamas mišriai, riebiai ar spuoguotai odai, odai su išsiplėtusiomis poromis. Hamamelių vanduo valo poras, pašalina iš odos riebalų perteklių, tačiau nesausina odos. Hidrolatas dėl antioksidacinių savybių, stabdo priešlaikinį senėjimą, todėl itin vertingas net brandžios odos priežiūrai.

  Hidrolatas ramina sudirgusią odą po vabzdžių įkandimų, vėsina saulėje nudegusią odą, naudojant hamamelių vandenį, mažėja odos raudonis.

  NAUDOJIMAS:

  Hidrolatu apipurškite veidą, kai norite atgaivinti veido odą. Hidrolatu sudrėkinta vata nuvalykite makiažo likučius po prausimo. Naudokite prieš tepant kremą ar aliejš, kad kremas geriau įsigertų į odą.

  Kadangi grynas hamamelių hidrolatas yra itin trumpo galiojimo, todėl jis paprastai papildomas alkoholiu. Mūsų hamamelio hidrolate yra ne daugiau kaip 13 % alkoholio. Tokios normos pakanka, kad hamamelių hidrolatas išliktų šviežias 12 mėnesių.

  Ingredients: Hamamelis Virginiana Water, Alcohol

  Talpa: 100ml

  Kilmės šalis: Didžioji Britanija