GRINDŲ ŠLUOSTĖ NOVA

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: EL-154
  Kaina 6300
  Į krepšelį 

  Skirta valyti visiems labai purviniems paviršiams, kuriems nekenkia gausiai naudojamo vandens kiekis. 

 • ŠLAPIU BŪDU


  Panašiai kaip ir balta pagalvė skirta plauti: sienų keramikai, grindų plytelėms, šalčiui atsparioms išorės apdailos plytelėms, plastikinėms plokštėms, emulsija padengtoms sienoms, plaunamiems tapetams, marmuro-lastriko paviršiams, pav. antkapiams. Palieka mažai drėgmės, o plaunamas paviršius lieka švarus ir blizgantis be būtinybės valyti iki sausumo.

  PARUOŠIMAS:

  Suvilgyti vandeniu ir išgręžti.

  PANAUDOJIMAS:

  Naudojama kartu su specialiu laikikliu ir teleskopiniu kotu. Puikiausiai surenka nešvarumus ir vandenį. Skirta valyti visiems labai purviniems paviršiams, kuriems nekenkia gausiai naudojamo vandens kiekis. Skirtas valyti grindims (terakota, PVC, glazūra, lakuotos plokštės ir pan.), vandeniui atspariems tapetams ir sienų paviršiams. Rekomenduojama valyti kilimų ir kiliminių dangų dėmėms, naudojant ūkiško muilo skiedinį.

  PRIEŽIŪRA:

  Po valymo šluostę reikia išskalauti švariame vandenyje, esant dideliam purvui galima panaudoti antibakterinį muilą NanoSilver. Panaudotą šluostę skalbti automatinėje skalbyklėje iki 60 °C temperatūroje, iki 600 apsukų, nenaudoti skalavimo skysčio su minkštikliais. Vengti intensyvaus džiovinimo automatinėse džiovyklėse arba ant šildytuvų.
   

  Ilgis: 40cm