ECOVER audinių minkštiklis Gardenia & Vanilla, 750 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: EL-ECOV00750
  Kaina 359
  Į krepšelį 

   Minkština, gaiviai kvepia, palengvina lyginimą.  

  Gamintojas
  Ecover
 • ECOVER audinių minkštiklis Gardenia & Vanilla, 750 ml

  Šis puikus skystas audinių minkštiklis užtikrins nepakartojamą jūsų skalbinių minkštumą. Jis taip pat palengvins lyginimą ir suteiks skalbiniams natūralų gaivų aromatą. Ecover skysti audinių minkštikliai - švelnus rūpestis jūsų skalbiniais tausojant gamtą. Tinka jautriai odai.
  ECOVER – tai jau daugiau kaip 30-ies metų patirtį turinti ekologiškų valymo priemonių gamintoja iš Belgijos, kuri rūpinasi ne tik savo gaminamais produktais, bet ir jų poveikiu aplinkai bei žmonių sveikatai.


  ✓ Iš natūralių augalinės kilmės ingredientų
  ✓ Suyra ir minimaliai veikia vandens pasaulį
  ✓ Nebandomi su gyvūnais
  ✓ Sudėtyje nėra fosforo ir fosfatų
  ✓ Gaminiai ir pakuotės suyra net aplinkoje, kur mažai deguonies
  ✓ Gaminiai patikrinti dermatologų


  Naudojimas
  Skalbiant mašina: įpilkite 1 ar 2 dangtelius (ypatingam minkštumui) į skalbimo mašinoje esantį audinių minkštiklio skirstymo skyrių. Nustatykite skalbimo programą pagal gamintojo instrukciją.
  Užtenka: 25 skalbimams
  Skalbiant rankomis: įpilkite minkštiklio skalaudami skalbinius paskutinį kartą. Įmaišykite ½ ar 1 dangtelį produkto į 5 litrus šilto vandens (1 dangtelis – 30 ml).
  Nepilkite neskiesto minkštiklio tiesiai ant skalbinių. Saugokite nuo vaikų.


  Sudėtis
  Sudėtis: 5-15 %: Katojoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. < 5 %: Kvapniosios medžiagos (Hexyl connamail, Citronellol, Hydroxyisohexyl3-Cyclohexene Carboxaldehyde) pieno rūgštis. Kiti: vanduo, propileno glikolis, magnio chloridas.

   


  Gamintojas: Belgija