ALVA aktyvus šampūnas su kofeinu vyrams (slenkantiems ir normaliems plaukams) FOR HIM, 200 ml

 • ALVA aktyvus šampūnas su kofeinu vyrams (slenkantiems ir normaliems plaukams) FOR HIM, 200 ml

  Kodas: 4013640031064

   Stiprina plaukų šaknis ir suaktyvina kraujo cirkuliaciją skalpe.  

  Gamintojas
  ALVA
 • ALVA aktyvus šampūnas su kofeinu vyrams (slenkantiems ir normaliems plaukams) FOR HIM, 200 ml

  Pirmasis pasaulyje šampūnas su kofeinu iš sertifikuotos ekologinės kavos stiprina plaukų šaknis ir suaktyvina kraujo cirkuliaciją skalpe. Grynos augalinės valomosios medžiagos garantuoja švelnią bet kruopščią galvos odos ir plaukų higieną. Mentolis suteikia gaivinantį efektą.

  Naudojimas: Tepti ant drėgnų plaukų ir įmasažavus palikite dviems minutėms veikti. Šios dvi minutės yra labai svarbios, ir tyrimai rodo, kad tai yra optimalus minimalus laikas kofeinui veikti, kurį turi sugerti plaukų folikulai. Nuplaukite ir pakartokite, jei reikia. 100% be sodium laurylsulfato. 

  Sudėtis (INCI): vanduo, kokamidopropyl betainas', natrio laurilo gliukozės karboksilatas', natrio laurylo sulfoacetatas (organinė druska)', kofeinas', lauryl glikozidas (aktyvi paviršiaus medžiaga)', mentolis', kvapiosios medžiagos, natrio druska', natrio hidroksidas, sorbo rūgštis', citrinos rūgštis'. ' natūralios kilmės sudedamosios dalys.

  Gamintojas: Alva naturkostmetik GmbH & Co. KG  

   

  APIE "Alva Natural Cosmetics"

  Dėka ilgus metus trukusių tyrimų „Alva Natural Cosmetics“ sukaupė daug žinių ir patirties. Aistringas požiūris į mokslą ir nuolatinis siekis tobulėti lėmė, kad būtų pagaminti aukštos kokybės produktai, kurie atininka efektyvumo, saugumo, ekologiškumo standartus ir yra draugiški žmoniems, gyvūnams ir aplinkai.

  ALVA produktų gamybai naudojami tik geriausi ingredientai iš sertifikuotų ekologinių žemės ūkių ar laukinių augalų kolekcijos. Kiek įmanoma yra naudojami nerafinuoti aliejai, kad būtų išlaikytos visos pagrindinės sudedamosios dalys. Visiškai natūralus žaliavų pobūdis leidžia odai gerai įsisavinti medžiagas ir jų gerąsias savybes, o tai savo ruožtu padeda atstatyti ir normalizuoti odos funkcijas. „Alva Natural Cosmetics“ tikslas yra atkurti sveikatą ir natūralų grožį. Be to, produktai, kurių pagrindiniai komponentai yra natūralūs nekemša porų.

  Nuo priežiūros priemonių kūrimo iki gamybos proceso, mokslininkų komanda nuolat bendrauja su dermatologinėmis ir universitetinėmis organizacijomis, patyrusiais gydytojais ir akademiniais ekspertais, kad užtikrintų geriausią įmanomą produkto veiksmingumą ir toleravimą.

  „Alva Cosmetics“ yra ECOCERT sertifikuota ir didžiąja dalimi rekomenduojama PETA.

  „Alva“ gaminiuose nėra:

  parabenų
  Mineralinių aliejų ir parafino
  laureth ir lauryl ether sulfate paviršiaus aktyvumo medžiagų
  sintetinių kvepalų fiksatorių
  nedaryti eksperimentai su gyvūnais