WELEDA Veido kremas (vaikiškas) su svilarožėmis White Mallow Face Cream, 50 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4001638096669
  Kaina 1790
  Į krepšelį 

   Skirtas jautriai, sausai ar į alergijas linkusiai odai.  

  Gamintojas
  Weleda
 • WELEDA Veido kremas (vaikiškas) su svilarožėmis White Mallow Face Cream, 50 ml


  Raminamasis, komforto suteikiantis kremas, skirtas jautriai, sausai ar į alergijas linkusiai odai.
  Švelnus, natūralus veido kremas be kvapiųjų medžiagų. Svilarožės, našlaitės, saldieji migdolai, bičių vaškas ir kokosai – geriausios gamtos dovanos.


  Aprašymas
  Kai kūdikis ramus ir besišypsantis, džiaugiasi ir mama. „Weleda“, kurdama vaikišką odos priežiūros priemonių liniją su svilarožėmis – itin švelnią, skirtą kūdikiams, kurių oda itin jautri, sausa ar linkusi į alergijas, bendradarbiavo su akušeriais. Šiame veido kreme susijungia švelniai raminantis ekologiškų svilarožių ir našlaičių ekstraktų prisilietimas bei maitinamieji ekologiškų kokosų ir saldžiųjų migdolų aliejai. Auksaspalvis ekologiškas bičių vaškas sukuria švelnų apsauginį sluoksnį, saugantį odą, ir suteikia subtilaus natūralaus aromato. Sausa niežtinti oda nuraminama ir natūraliai apsaugoma.


  Naudojimas
  Kasdien švelniai tepkite veido odą. Taip pat tinka jautriai, sausai ar į alergijas linkusiai suaugusiųjų odai.


  Privalumai
  Maitina, ramina sudirgintą, niežtinčią odą, išlaiko drėgmę ir apsaugo nuo aplinkos poveikio. Sertifikuota, natūrali kūdikių odos priežiūros priemonė be kvapiųjų medžiagų. Dermatologų patikrinta ir tinkama itin jautriai, sausai ir į alergijas linkusiai odai.
  Sudėtyje nėra sintetinių kvapų, dažiklių, konservantų ar žaliavų iš mineralinių alyvų.


  Sudėtis
  Vanduo, Kokosų aliejus, Sezamų sėklų aliejus, Glicerolis, Alkoholis, Saldžiųjų migdolų aliejus, Bičių vaškas, Cetearilo gliukozidas, Glicerilo stearatas SE, Vaistinių agurklių sėklų aliejus, Dažinių dygminų sėklų aliejus, Saulėgrąžų sėklų aliejaus, nehidrolizuojamosios medžiagos, Sukietintieji kokogliceridai, Vaistinių svilarožių šaknų ekstraktas, Trispalvių našlaičių ekstraktas, Ksantano derva, Laktatai (pieno rūgšties druskos), Glicerilo kaprilatas 


  Kilmės šalis - Šveicarija