WELEDA vaikiškas šampūnas ir prausiklis Kids 2 in 1 „Lively Lime“, 150 ml

 • Kraunamos nuotraukos
 • Specialiai su vaikais ir vaikams sukurtas nedirginantis ir švelnus prausiklis „du viename“ jautriai odai ir plaukams.
  Energingas, citrinomis dvelkiantis pasipliuškenimas vonioje sumaniems mažyliams.
  Jokių sintetinių medžiagų, tik saldus, gaivus ir vaisiais dvelkiantis pasipliuškenimas vonioje.


  Net jei jūsų namuose pasitaiko chaoso, aišku viena – jūsų vaikas auga sparčiai ir mokosi, kaip užkariauti pasaulį be niekieno pagalbos. Nors jūsų vaikas kasdien tampa vis savarankiškesnis, jo odai vis dar reikia papildomos apsaugos. Vaikų oda plonesnė nei suaugusiųjų ir dar nėra visai išsivysčiusi, todėl geriausia jų odos priežiūrai naudoti sertifikuotas natūralias priemones. Nesuklysite pasirinkę natūralias „Weleda“ priemones, kurios itin švelniai rūpinasi jūsų vaiko jautria oda ir netgi nedirgina akių.


  Aprašymas
  Mūsų šampūnai ir prausikliai „du viename“ sukurti su šūkiu „Aš jo noriu!“. Šią priemonių liniją sukūrėme kartu su sumanių mažylių komanda – odos priežiūros ekspertais, kurie patarė, kaip su natūraliomis priemonėmis smagiai praleisti laiką vonioje. Rezultatas: odą puoselėjančios sudedamosios medžiagos, akių nedirginantys prausikliai ir vaikams pritaikyti, natūralūs kvapai buteliuke, sukurtame linksmybėms. Su kokybiškomis „Weleda“ priemonėmis ir jūs jausitės gerai, o jūsų vaikas pats galės atrasti naują savo odos priežiūros tvarką.


  Sudėtis
  INCI Pilnas pavadinimas
  Water Sesamum Indicum Seed Oil Glycerin Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil Coco-Glucoside Alcohol Disodium Cocoyl Glutamate Carrageenan Calendula Officinalis Flower Extract Xanthan Gum Lactic Acid Sodium Cocoyl Glutamate Fragrance 1 Limonene 1 Linalool 1 Benzyl Benzoate 1 Citral 1 
  1 iš natūralių eterinių aliejų


  Kilmės šalis - Šveicarija