WELEDA kreminis pienelis į vonelę su medetkomis Calendula Cream Bath, 200 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4001638096591
  Kaina 1679
  Į krepšelį 

  Medetkų šilumos pripildyta vonia padeda nuprausti ir pamaitinanti gležną kūdikio odą.  .  

  Gamintojas
  Weleda
 • WELEDA kreminis pienelis į vonelę su medetkomis Calendula Cream Bath, 200 ml


  Švelniai nuprauskite ir pamaitinkite gležną kūdikio odą.
  Švelni, meilės ir ekologiškų medetkų šilumos pripildyta vonia padeda nuprausti ir pamaitinanti gležną kūdikio odą.


  Aprašymas
  Šis itin švelnus vonios pienelis gležnai kūdikio odai prausia taip švelniai, kaip lengvas prisilietimas. Šviesa ir šiluma spinduliuojančios medetkos ramina odą ir puikiai dera su šilko švelnumo saldžiųjų migdolų ir ekologiškų sezamų aliejumi, apsaugančiu odą nuo išsausėjimo. Visų šių sudedamųjų dalių derinys tobulai maitina kūdikio odą. Vonia su šiuo pieneliu švelniai lepina, rūpestingai nuprausia, išlaiko kūdikio odą minkštą, lygią ir iškvėpina natūraliu švaros aromatu.


  Privalumai
  Prausia, maitina ir apsaugo odą nuo išsausėjimo. Palaiko natūralią apsauginę odos funkciją. Apgaubia šiluma, suteikia komforto, o kūdikis kvepia tik švara. Be sintetinių konservantų, kvapų, dažiklių ar žaliavų iš mineralinių alyvų. Dermatologų patikrinta, ypač švelni priemonė, tinkanti net pačiai jautriausiai ir sausai odai.


  Vanduo, Saldžiųjų migdolų aliejus, Sezamų sėklų aliejus, Alkoholis, Glicerolis, Vaistinių medetkų ekstraktas,Glicerilo stearatas SE, Kvapas 1, Ksantano derva, Glicerilo stearato citratas, Limonenas* 1, Linalolis* 1 
  1 iš natūralių eterinių aliejų


  Kilmės šalis - Šveicarija