WELEDA Kremas nuo iššutimų su svilarožėmis White Mallow Baby Cream, 50 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4001638096652
  Kaina 1399
  Į krepšelį 

  Vystyklų dengiamos odos srities priežiūra su švelniomis natūraliomis medžiagomis nuo pat pirmųjų dienų.  

  Gamintojas
  Weleda
 • WELEDA Kremas nuo iššutimų su svilarožėmis White Mallow Baby Cream, 50 ml


  Vystyklų dengiamos odos srities priežiūra su švelniomis natūraliomis medžiagomis nuo pat pirmųjų dienų.
  Švari, sausa, sveika, nuo iššutimų apsaugota oda – mūsų bekvapis kremas su svilarožėmis yra tai, ko kiekvienas tėvas norėtų palinkėti savo ką tik gimusiam vaikui.

  Aprašymas
  Vystyklų keitimas gali būti smagus, kai raminamosiomis ypatybėmis išsiskiriančios svilarožės rūpinasi jautria jūsų kūdikio oda. Specialiai sukurtas itin jautriai ir į alergijas linkusiai kūdikių odai. Šiame kreme susijungia raminamieji, švelnūs odai ekologiškų svilarožių ir našlaičių ekstraktai bei odą puoselėjantys ekologiškų kokosų ir saldžiųjų migdolų aliejai. Cinko oksidas apsaugo nuo drėgmės poveikio, o švelnų kvapą suteikia auksaspalvis bičių vaškas ir ekologiškų kokosų aliejus. Jokių kvapiųjų medžiagų, jokio skausmo, tik švelnus rūpestis ir šypsenos.


  Naudojimas
  Kruopščiai nuvalę ir nusausinę, patepkite vystyklų dengiamą odos sritį.


  Privalumai
  Kremas apsaugo vystyklų dengiamas odos sritis nuo iššutimų, drėgmės poveikio, puoselėja ir maitina itin jautrią, sausą ir į alergijas linkusią kūdikių odą. Ramina, palaiko odos drėgmės pusiausvyrą ir padeda odai išlikti sveikai. Sertifikuota, natūrali kūdikių odos priežiūros priemonė. Dermatologų patikrinta ir tinkama itin jautriai odai.


  Sudėtis
  Vanduo, Cinko oksidas, Kokosų aliejus, Saldžiųjų migdolų aliejus, Sezamų sėklų aliejus, Glicerolis, Vilnos vaškas, Hidrolizuotas bičių vaškas, Glicerilo oleatas, Bičių vaškas, Vaistinių agurklių sėklų aliejus, Saulėgrąžų sėklų aliejaus, nehidrolizuojamosios medžiagos, Vaistinių svilarožių šaknų ekstraktas, Trispalvių našlaičių ekstraktas, Glicerilo kaprilatas, Natrio kaproilo / lauroilo laktilatas, Laktatai (pieno rūgšties druskos) 


  Kilmės šalis - Šveicarija