Rasulo (gasulo) molio milteliai Alva Rhassoul, 200 g

 • Rasulo (gasulo) molio milteliai Alva Rhassoul, 200 g

  Kodas: 6763

  100% natūralaus vulkaninio molio iš „Moracco“  

  Gamintojas
  ALVA
  Prekės ženklas
  Alva
 • Rasulo (gasulo) molio milteliai Alva Rhassoul, 200 g

  Idealiai tinka alergiškiems žmonėms
  Ekologiškas 
  Tinka veganams

  APIBŪDINIMAS
  „Rhassoul“ valomoji žemė sudaryta iš 100% natūralaus vulkaninio molio iš „Moracco“, kuriame nėra kenksmingų priedų. Todėl jis idealiai tinka tiems, kurių oda lengvai reaguoja į pašalines medžiagas, kvapus ar tenzidus.


  SUDEDAMOSIOS DALYS (INCI)
  Maroko lavos molis  

  Prekių ženklai: Alva
  Gamintojas: Alva naturkostmetik GmbH & Co. KG, Vokietija


  APIE "Alva Natural Cosmetics"
  Dėka ilgus metus trukusių tyrimų „Alva Natural Cosmetics“ sukaupė daug žinių ir patirties. Aistringas požiūris į mokslą ir nuolatinis siekis tobulėti lėmė, kad būtų pagaminti aukštos kokybės produktai, kurie atininka efektyvumo, saugumo, ekologiškumo standartus ir yra draugiški žmoniems, gyvūnams ir aplinkai.
  ALVA produktų gamybai naudojami tik geriausi ingredientai iš sertifikuotų ekologinių žemės ūkių ar laukinių augalų kolekcijos. Kiek įmanoma yra naudojami nerafinuoti aliejai, kad būtų išlaikytos visos pagrindinės sudedamosios dalys. Visiškai natūralus žaliavų pobūdis leidžia odai gerai įsisavinti medžiagas ir jų gerąsias savybes, o tai savo ruožtu padeda atstatyti ir normalizuoti odos funkcijas. „Alva Natural Cosmetics“ tikslas yra atkurti sveikatą ir natūralų grožį. Be to, produktai, kurių pagrindiniai komponentai yra natūralūs nekemša porų.


  Nuo priežiūros priemonių kūrimo iki gamybos proceso, mokslininkų komanda nuolat bendrauja su dermatologinėmis ir universitetinėmis organizacijomis, patyrusiais gydytojais ir akademiniais ekspertais, kad užtikrintų geriausią įmanomą produkto veiksmingumą ir toleravimą.
  „Alva Cosmetics“ didžioji dalis produktų yra sertifikuota ECOCERT ir PETA.


  „Alva“ gaminiuose nėra:
  parabenų
  Mineralinių aliejų ir parafino
  laureth ir lauryl ether sulfate paviršiaus aktyvumo medžiagų
  sintetinių kvepalų fiksatorių
  nedaryti eksperimentai su gyvūnais