Plaukus stiprinantis šampūnas, 200ml, BIOFFICINA TOSCANA

 • Plaukus stiprinantis šampūnas, 200ml, BIOFFICINA TOSCANA

  Kodas: EL-BT4

  Šis šampūnas idealiai tinka silpniems, sausiems arba pažeistiems plaukams.

 • Ekologiškas šampūnas valo, minkština ir stiprina plaukus. Sukurtas tam, kad apsaugotų silpnus, sausus, trapius, dažytus, plaukus. Su Liquepom®, išskirtine patentuota veikliąja medžiaga, pagaminta iš ekologiškų Toskanos pomidorų odelių, užpildytų likopenu, pasižyminčiomis antioksidacinėmis ir apsauginėmis savybėmis. Liquepom® veikia kartu su tiksliniais organiniais ekstraktais, ekologišku Toskanos morkų maceruotu aliejumi ir medumi, kad apsaugotų lūžinėjančius ir apdorotus plaukus.

  Šis šampūnas idealiai tinka silpniems, sausiems arba pažeistiems plaukams, nes turi stiprinamąjį poveikį ir padeda išsaugoti gerą sveikų plaukų būklę. Tai ekologiškų Toskanos pomidorų odelių biologinis suskystinimas su likopenu, polifenoliais, vitaminais, cukrumi, mineralais ir kitais natūraliais antioksidantais. Šios medžiagos turi drėkinančių, antioksidacinių, papildančių ir apsauginių savybių. Tai yra puikus sprendimas, norint sustiprinti normalią apsaugą nuo atmosferos taršos ir oksidacinio streso.

  Dermatologiškai patikrintas, nikelio išbandytas, tinka veganams. Be PEG, parabenų, parafino, SLS, SLES, alkoholio (etanolio), silikonų ir dažiklių.

  Kvapas: gaivios ir žalios vaisių natos (iš AIAB standartus atitinkančios esencijos).

   

  200ml