Milkshake kaukė lygiems plaukams, 200ml, BIOFFICINA TOSCANA

 • Milkshake kaukė lygiems plaukams, 200ml, BIOFFICINA TOSCANA

  Kodas: EL-BT8

  Ši kaukė – idealus sprendimas toms moterims, kurios nori turėti tiesius, šilkinius, švelnius ir žvilgančius plaukus!

 • Ši kaukė – idealus sprendimas toms moterims, kurios nori turėti tiesius, šilkinius, švelnius ir žvilgančius plaukus! Plaukų kaukė yra sukurta taip, kad drėkintų, išlygintų tiesius plaukus, primaitintų, praturtintų juos ekologiškomis medžiagomis ir padarytų šilkinio švelnumo, minkštais ir žvilgančiais. Tai produktas – BEST SELLER!

  Plaukų kaukė turi rūgštinį pH, kuris reikalingas tam, kad būtų palaikomas plaukų pH balansas, kuris, paprastai, būna šarminis, o yra labai svarbu plaukus rūgštinti, nes plaukai pasiekia savo geriausią formą ir išvaizdą būdami rūgštinėje terpėje. Natūrali rūgštis daro plaukus labiau kontroliuojamus, paklusnesnius, nes turi kondicionuojančių ir drėkinančių savybių. Ji apsaugo plauką, sukurdama apsauginį sluoksnį. Rūgštis daro plaukus stipresniais, apsaugo nuo trūkinėjimų. Plaukai nesivelia, tampa elastingesni.

  Ekologiški vynuogių ekstraktai ir granatų sultys, taip pat šviežiai spaustos raudonųjų vaisių sultys turi daug antioksidantų, kurie apsaugo plauką. Augaliniai baltymai suteikia slinkimą stabdantį poveikį. Ši kaukė ištiesina plauką, padaro jį lengvu, paklusniu, kad geriau šukuotųsi.

  Dermatologiškai patikrintas, nikelio išbandytas, tinka veganams. Be PEG, parabenų, parafino, SLS, SLES, alkoholio (etanolio), silikonų ir dažiklių.

  Natūralus ir ekologiškas / Tinka veganams / Pagamintas Italijoje