Jolu Kietas šampūnas sausiems plaukams - Levanda-rozmarinas, 50g

 • Jolu Kietas šampūnas sausiems plaukams - Levanda-rozmarinas, 50g

  Kodas: JOLU02

  Kietas šampūnas Lavendel-Rosmarin – tai plaukų šampūnas ir kondicionierius viename. 

 • Kietas šampūnas Lavendel-Rosmarin – tai plaukų šampūnas ir kondicionierius viename!

  Vienas šampūno gabalėlis atitinka litrą šampūno!

  Levandos aliejus ypač gerai švelnina ir drėkina sausus, trapius plaukus. Sakoma, jog šis nuostabiai kvepiantis Levandos ir rozmarino duetas turi magiškų jaunystę saugančių savybių.

  Aukštos kokybės augalų ekstraktai kartu su levandos ir rozmarinų aliejais suteikia plaukams nuostabiai gaivų kvapą ir minkštą blizgesį. Lizolecitinas ir žolelių glicerinas atkuria natūralią odos riebalų pusiausvyrą, suteikia papildomos drėgmės ir saugo plaukus nuo išsausėjimo

  Brokolių sėklų ir simondsijų aliejus suminkština, glotnina, pamaitina plaukus, saugo plaukų galiukus nuo 

  Supakuotas į mažą dėžutę neužims daug vietos vonioje ir idealiai tiks pasiimti į kelionę.

  Naudojimas: 

  1 būdas

  Pirmiausia vandeniu sudrėkinkite plaukus ir kietu šampūnu juos kelis kartus perbraukite tarsi šukuodami nuo viršugalvio žemyn. Švelniai pamasažuokite galvos odą ir užpilkite truputį vandens, jei to reikia. Kad plaukai nesusiveltų, naudokite pirštus tarsi šukas. Gerai išskalaukite. Galima galvą plauti 2-3 kartus.

  2 būdas

  Sušlapinkite plaukus. Patrinkite kietą šampūną šlapiomis rankomis, kad pasigamintumėte putą. Naudodami pirštus tarsi šukas paskirstykite putas ant plaukų. Švelniai masažuodami įtrinkite jas į odą ir plaukus, tarsi naudodami įprastą šampūną. Darykite tai, kol išputos. Skalaukite, skalaukite, skalaukite. Galima plauti galvą 2-3 kartus.

  Pastaba: po naudojimo šampūną padėkite sausoje vietoje arba įdėkite į dėžutę vertikaliai, kol pilnai išdžius, po to galite laikyti uždarytą dėžutėje.

  Sudedamosios dalys :  natrio lauroilo glutamatas, natrio C12-18 alkilo sulfatas, natrio laurilo sulfoacetatas, kininių simondsijų sėklų aliejus, glicerinas (augalinis), brokolių sėklų aliejus, vanduo, tyras levandų aliejus, rozmarinų aliejus, lizolecitinas, linalolis, limonenas, Cl15570.

   

  „Jolu“ – 100% natūralūs Vokietijoje gaminami kieti šampūnai, kurie tausoja ne tik plaukus bei galvos odą, bet ir gamtą. 1 gabalėlis = 1 litras skysto šampūno! Supakuoti į metalines dėžutes, kurios neteršia gamtos, galima perdirbti, patogu naudoti tiek namuose, tiek pasiimti į kelionę ar sporto klubą.