Hialurono rūgšties serumas 2% BioHyaluron

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: EL0147-10
  Talpa Kaina Kiekis Pirkti
  30 ml
  Kaina 2190
  Į krepšelį 
  10 ml
  Kaina 950
  Į krepšelį 

  Intensyviai drėkina, suteikia komforto jausmą, visapusiškai puoselėja odą. 

 • Hialurono rūgšties 2% serumą sukūrėme intensyviam odos drėkinimui bei regeneracijai. Hialurono rūgšties molekulės pritraukia iki 500 kartų už save didesnį kiekį vandens, todėl intensyviai drėkina odą, suteikia komforto jausmą, visapusiškai puoselėja odą.

  Hialurono rūgšties serumo sudėtyje naudojame tiek stambios, tiek ir smulkios molekulinės masės hialurono rūgštį, todėl oda drėkinama ne tik paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose. Hialurono serume naudojama hialurono rūgštis - natūrali, biotechnologiškai išgauna iš gliukozės, sojų peptonų ir mielių ekstrakto.

  Hialurono rūgštis taip pat veikia kaip veikliųjų, aktyviųjų medžiagų pernešėjas, todėl Hialurono rūgšties 2% serumą rekomenduojame naudoti kartu su kitais serumais, kremais ar augaliniais aliejais.

  KAIP NAUDOTI: Įmasažuokite kelis ląšelius Hialurono rūgšties 2% serumo į švariai nuvalytą, hidrolatu sudrėkintą odą. Iš karto naudokite kremą, kitą serumą, augalinį aliejų arba aliejų mišinį. Taip pat Hialurono rūgšties serumą galite naudoti gamindami kosmetikos priemones, maišyti su hidrolatais.  

   

  Ingredients: Aqua, Rosa damascena flower water, Sodium hyaluronate, Sodium benzoate, Potassium sorbate.