Dr.Organic aromaterapinis rutuliukas Breathe Easy Dr.Organic, 10 ml

 • Kraunamos nuotraukos
 • Dr.Organic aromaterapinis rutuliukas Breathe Easy Dr.Organic, 10 ml


  Unikali priemonė, sujungianti organinius ir natūralius eterinius aliejus, tokius, kaip eukalipto, pipirmėtės, laukinės mėtos ir arbatmedžio, padedantis atsipalaiduoti ir palengvinantis kvėpavimą.


  Bioaktyvi odos priežiūra;
  Aromaterapinis palengvinantis kvėpavimą rutulinis pieštukas;
  Organinis produktas, palengvinantis kvėpavimą.
  Eukalipto, pipirmėtės ir arbatmedžio eteriniai aliejai;
  Suteikia raminantį atsipalaidavimą.


  Pieštuką naudokite smilkinių srityje ir pajauskite jo pranašumus iš karto; 
  „Mūsų plataus asortimento aromaterapijos produktai savo sudėtyje turi unikalių eterinių aliejų, kurie padeda išspręsti problemas organiniu būdu“ Dr. Organic


  Nurodymai: lengvai vedžiokite rutulinį pieštuką aplink pulso tašką kai reikia. 
  Tinkama naudoti vegetarams ir veganams.


  Bioaktyvūs, natūralūs ir organiniai ingredientai: Eukalipto lapelių aliejus, pipirmėtės aliejus, laukinės mėtos lapelių aliejus, arbatmedžio lapelių aliejus, rozmarino lapelių aliejus, levandos aliejus, kamparo aliejus


  Sudėtyje neturi: parabenų, SLS, sintetinių dažiklių, BHT, fitalatų, glikolių, petrolatų, DEA, izotiazolinonų, mineralinių aliejų, silikonų.
  Šio produkto sudėtyje yra mažiausiai 70 procentų organinių ingredientų. Dėl ingredientų natūralios kilmės, spalva ir turinys gali kisti nuo partijos iki partijos. Tai neturi įtakos produkto kokybei. Išskyrus vandenį ir druską. Produkto sudėtyje yra alkoholio, nenaudokite produkto arti atviros liepsnos. Ne vidiniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Netepkite produkto ant įskilusios ar sudirgintos odos. Jei atsiranda jautrumas, nebenaudokite produkto. Venkite šio produkto, jei esate alergiški jo ingredientams. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite su gyvūnais. Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Degus produktas.
  Ingredientai: alkoholio denatas (organinis), vanduo, eukalipto lapelių aliejus, pipirmėtės aliejus, laukinės mėtos lapelių aliejus, arbatmedžio lapelių aliejus, rozmarino lapelių aliejus, levandų aliejus, kamparo aliejus, linalolis, limonenas, geraniolis.