Aviečių lapų ir stiebų vanduo - hidrolatas - 50ml

 • Aviečių lapų ir stiebų vanduo - hidrolatas - 50ml

  Kodas: EL-BA5017-50

  Puikiai tinka visiems odos tipams, bet ypač rekomenduojamas riebesnei veido odai. Jis tonizuoja ir ramina odą, veikia priešuždegimiškai, todėl tinka spuoguotos ar raustančios odos priežiūrai. 

 • Botaninis pavadinimas: Rubus idaeus

  Aviečių vanduo (hidrolatas) – natūralus tonikas, prausiklis, odos gaiviklis. Hidrolatas, arba kitaip - augalų vanduo, išgaunamas hidrodistiliacijos metodu - lėtai ir tausojančiai augalus distiliuojant tradiciniame, variniame alembike.

  Hidrodistiliacija prasideda nuo pažinties ir pašnekesio su augalu. Aviečių žiedai ir lapai surinkti vasaros pradžioje, išskirtinai tik saulėtą dieną, nes tuomet augalas surenka daugiausiai saulės šviesos ir išskiria geriausias savo savybes.

  Hidrodistiliacijos metu vanduo yra kaitinamas, kol pavirsta garais. Tuomet vandens garai pereina per augalinę žaliavą, surinkdami augalo savybes. Vandens garai su augalo savybėmis toliau surenkami į vamzdelį, kuris tęsiasi per vėsinimo kamerą. Vanduo, kuris gaunamas atšaldžius garus ir yra nuostabusis aviečių hidrolatas.

  SAVYBĖS:

  Aviečių lapų ir stiebelių hidrolatas labai švelnaus, subtilaus, lengvai salstelėjusio kvapo. Itin tiks tiems, kas nemėgsta aštrių kvapų.
  Puikiai tinka visiems odos tipams, bet ypač rekomenduojamas riebesnei veido odai.
  Aviečių lapų ir stiebų vanduo tonizuoja, drėkina, ramina veido odą, veikia priešuždegimiškai, dėl to labai tinka spuoguotai, paraudusiai odai.
  Tinka riebios odos valymui.
  NAUDOJIMAS:

  Galima naudoti kaip veido toniką, prausiklį, daryti veido kaukes, skalauti plaukus, įsipilti į vandens vonias, gaminti veido kremus ar losjonus. Rekomenduotina hidrolatą purkšti ant švaraus, nuprausto veido prieš tepant kremus - tai padės kremui lengviau įsigerti į odą.