ALVA vonios druska iš Negyvosios jūros, 1000 g

 • ALVA vonios druska iš Negyvosios jūros, 1000 g

  Kodas: 6805

  Negyvosios jūros druska su dideliu magnio ir jodo kiekiu.

  Gamintojas
  ALVA
 • ALVA vonios druska iš Negyvosios jūros, 1000 g

  Gyvybinga ir harmonizuojanti priežiūra kiekvienam odos tipui: gryna mineralinė druska su dideliu magnio ir jodo kiekiu. Turi raminančią savybių ir suaktyvina paties organizmo funkcijas. Padeda atstatant nervų sistemą ir raumenų poilsį.
  Tinka pilnoms, dalinėms ir pėdų vonioms.

  Negyvosios jūros druska turi daugiau kalcio ir magnio druskų nei įprasta jūros druska.
  Senovėje negyvosios jūros teigiamas poveikis buvo žinomas esant įvairiems odos negalavimams. Karalienės net atėjo iš toli, norėdamos pasveikti nepaprastai sūriame vandenyje.

  Ingredientai:
  Negyvosios jūros druska


  Prekių ženklai: Alva
  Gamintojas: Alva naturkostmetik GmbH & Co. KG, Vokietija

  APIE "Alva Natural Cosmetics"
  Dėka ilgus metus trukusių tyrimų „Alva Natural Cosmetics“ sukaupė daug žinių ir patirties. Aistringas požiūris į mokslą ir nuolatinis siekis tobulėti lėmė, kad būtų pagaminti aukštos kokybės produktai, kurie atininka efektyvumo, saugumo, ekologiškumo standartus ir yra draugiški žmoniems, gyvūnams ir aplinkai.
  ALVA produktų gamybai naudojami tik geriausi ingredientai iš sertifikuotų ekologinių žemės ūkių ar laukinių augalų kolekcijos. Kiek įmanoma yra naudojami nerafinuoti aliejai, kad būtų išlaikytos visos pagrindinės sudedamosios dalys. Visiškai natūralus žaliavų pobūdis leidžia odai gerai įsisavinti medžiagas ir jų gerąsias savybes, o tai savo ruožtu padeda atstatyti ir normalizuoti odos funkcijas. „Alva Natural Cosmetics“ tikslas yra atkurti sveikatą ir natūralų grožį. Be to, produktai, kurių pagrindiniai komponentai yra natūralūs nekemša porų.

  Nuo priežiūros priemonių kūrimo iki gamybos proceso, mokslininkų komanda nuolat bendrauja su dermatologinėmis ir universitetinėmis organizacijomis, patyrusiais gydytojais ir akademiniais ekspertais, kad užtikrintų geriausią įmanomą produkto veiksmingumą ir toleravimą.
  „Alva Cosmetics“ didžioji dalis produktų yra sertifikuota ECOCERT ir PETA.

  „Alva“ gaminiuose nėra:
  parabenų
  Mineralinių aliejų ir parafino
  laureth ir lauryl ether sulfate paviršiaus aktyvumo medžiagų
  sintetinių kvepalų fiksatorių
  nedaryti eksperimentai su gyvūnais