ALVA pėdų purškalas nuo nemalonaus kvapo (veikia ~24 val), 75 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 6104
  Kaina 1189

  Palaiko gaivų kojų kvapą visą dieną. OKO-Test

  Gamintojas
  ALVA
  Prekės ženklas
  Alva
 • ALVA pėdų purškalas nuo nemalonaus kvapo (veikia ~24 val), 75 ml

  Padeda kovoti su nemaloniu kvapu!
  24 valandų apsauga
  Palaiko gaivų kojų kvapą visą dieną.


  APIBŪDINIMAS
  Tai dažna problema: kai tavo kojos visą dieną yra įspraustos į aptemptus batų, jos sušyla ir pradeda skleisti nemalonų kvapą. 
  Sprendimas: Alva“ pėdų purškalas. „Alva“ pėdų purškalas padeda kovoti su pėdų kvapu ir suteikia jums 24 valandų apsaugą, kad jūsų kojos būtų gaivios visą dieną.
  Arbatmedžio ir manuka aliejaus esantis sudėtyje padeda apsaugoti nuo kvapo, taip pat nuo mikrobų ir bakterijų kaupimosi ant jūsų kojų. Ši priemonė taip pat puikiai tinka sportuojant, plaukiojant ar pirtyje. Alavijas palaiko jūsų kojų švelnumą ir atgaivina.

  SUDEDAMOSIOS DALYS (INCI)
  Aloe Barbadensis (Aloe Vera) [1]Aqua (Water)Melaleuca Alternifolia Leaf Oil [1]Glycerin [2]Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil [2]Mentha Piperita (Peppermint) Oil [2]Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil [3]Rosmarinus Officinalis(Rosemary) Extract [2]Citrus Grandis (Grapefruit) Oil [2]Boswellia Carterii (Frankincense) Oil [2]LimoneneLinaloolGeraniolCitronellolCoumarinBenzyl Alcohol [2]Benzyl Benzoate [2]
  iš ekologinio žemės ūkio
  Iš natūralių ekstraktų
  iš laukinio derliaus


  Prekių ženklai: Alva
  Sertifikatai: ECOCERT
  Gamintojas: Alva naturkostmetik GmbH & Co. KG, Vokietija


  APIE "Alva Natural Cosmetics"
  Dėka ilgus metus trukusių tyrimų „Alva Natural Cosmetics“ sukaupė daug žinių ir patirties. Aistringas požiūris į mokslą ir nuolatinis siekis tobulėti lėmė, kad būtų pagaminti aukštos kokybės produktai, kurie atininka efektyvumo, saugumo, ekologiškumo standartus ir yra draugiški žmoniems, gyvūnams ir aplinkai.
  ALVA produktų gamybai naudojami tik geriausi ingredientai iš sertifikuotų ekologinių žemės ūkių ar laukinių augalų kolekcijos. Kiek įmanoma yra naudojami nerafinuoti aliejai, kad būtų išlaikytos visos pagrindinės sudedamosios dalys. Visiškai natūralus žaliavų pobūdis leidžia odai gerai įsisavinti medžiagas ir jų gerąsias savybes, o tai savo ruožtu padeda atstatyti ir normalizuoti odos funkcijas. „Alva Natural Cosmetics“ tikslas yra atkurti sveikatą ir natūralų grožį. Be to, produktai, kurių pagrindiniai komponentai yra natūralūs nekemša porų.


  Nuo priežiūros priemonių kūrimo iki gamybos proceso, mokslininkų komanda nuolat bendrauja su dermatologinėmis ir universitetinėmis organizacijomis, patyrusiais gydytojais ir akademiniais ekspertais, kad užtikrintų geriausią įmanomą produkto veiksmingumą ir toleravimą.
  „Alva Cosmetics“ didžioji dalis produktų yra sertifikuota ECOCERT ir PETA.


  „Alva“ gaminiuose nėra:
  parabenų
  Mineralinių aliejų ir parafino
  laureth ir lauryl ether sulfate paviršiaus aktyvumo medžiagų
  sintetinių kvepalų fiksatorių
  nedaryti eksperimentai su gyvūnais