ALVA pėdų losjonas foot lotion, 100 ml

 • ALVA pėdų losjonas foot lotion, 100 ml

  Kodas: 6102
  Gamintojas
  ALVA
  Prekės ženklas
  Alva
 • ALVA pėdų losjonas foot lotion, 100 ml

  Pėdų losjonas greitai rezorbuojasi ir pėdų oda pasidaro švelni ir glotni, taip pat labiau elastinga, kas sumažina pėdų odos polinkį įtrūkti. Arbatmedžio ir manukos eteriniai aliejai, esantys sudėtyje padeda apsaugant pėdas nuo grybelio.
  Idealiai tinka po sporto, baseino ar saunos. Taip pat labai rekomenduojamas pėdų masažams.

  Sudėtis:
  Water, sunflower oil *, beeswax, emulsifier, rosemary oil, tea tree oil *, xanthan, manuka oil, potassium sorbate, citric acid, limonene, linalool
  * Ingredientai iš ekologinio ūkininkavimo
  99% visų ingredientų yra natūralios kilmės
  23% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo

  Prekių ženklai: Alva
  Gamintojas: Alva naturkostmetik GmbH & Co. KG, Vokietija

  APIE "Alva Natural Cosmetics"
  Dėka ilgus metus trukusių tyrimų „Alva Natural Cosmetics“ sukaupė daug žinių ir patirties. Aistringas požiūris į mokslą ir nuolatinis siekis tobulėti lėmė, kad būtų pagaminti aukštos kokybės produktai, kurie atininka efektyvumo, saugumo, ekologiškumo standartus ir yra draugiški žmoniems, gyvūnams ir aplinkai.
  ALVA produktų gamybai naudojami tik geriausi ingredientai iš sertifikuotų ekologinių žemės ūkių ar laukinių augalų kolekcijos. Kiek įmanoma yra naudojami nerafinuoti aliejai, kad būtų išlaikytos visos pagrindinės sudedamosios dalys. Visiškai natūralus žaliavų pobūdis leidžia odai gerai įsisavinti medžiagas ir jų gerąsias savybes, o tai savo ruožtu padeda atstatyti ir normalizuoti odos funkcijas. „Alva Natural Cosmetics“ tikslas yra atkurti sveikatą ir natūralų grožį. Be to, produktai, kurių pagrindiniai komponentai yra natūralūs nekemša porų.
  Nuo priežiūros priemonių kūrimo iki gamybos proceso, mokslininkų komanda nuolat bendrauja su dermatologinėmis ir universitetinėmis organizacijomis, patyrusiais gydytojais ir akademiniais ekspertais, kad užtikrintų geriausią įmanomą produkto veiksmingumą ir toleravimą.
  „Alva Cosmetics“ didžioji dalis produktų yra sertifikuota ECOCERT ir PETA.
  „Alva“ gaminiuose nėra:
  parabenų
  Mineralinių aliejų ir parafino
  laureth ir lauryl ether sulfate paviršiaus aktyvumo medžiagų
  sintetinių kvepalų fiksatorių
  nedaryti eksperimentai su gyvūnais