ALVA dušo želė vyrams For Him, 175 ml

 • ALVA dušo želė vyrams For Him, 175 ml

  Kodas: 3100

  Tinka odai ir plaukams  

  Gamintojas
  ALVA
 • ALVA dušo želė vyrams For Him, 175 ml

  Specialiai sukurta vyrų odai - nuo galvos iki kojų!
  Tinka odai ir plaukams
  Gaivus
  Apsaugo nuo drėgmės praradimo


  APIBŪDINIMAS

  Gaivaus pojūčio dušo želė yra labai turtinga savo sudėtimi, joje yra nedirginančių ir švelnių augalų pagrindu veikiančių tenzidų (paviršiaus aktyviąsias medžiagas). Tai palepina odą valant: alatoinas ir kviečių baltymai suteikia suteikia drėgmės, apsaugodami kūną ir galvos odą nuo išsausėjimo. Be to, dušo želė turi stiprinantį ir gyvybingą poveikį plaukams. „OKO-Test“ sertifikuotas kaip labai geras.


  SUDEDAMOSIOS DALYS (INCI)

  Aqua (Water)Cocamidopropyl Betaine [1]Lauryl Polyglucose [1]Coco Glucoside [1]Sodium Lauryl Glucose Carboxylate [1]Lauryl Glucoside [1]Glyceryl Oleate [1]Glycerin [1]Triticum Aestivum Seed Extract [1]AllantoinMenthol [1]Perfume (Fragrance)Sorbic AcidSodium Phytate [1]Sodium Hydroxide
  Iš natūralių ekstraktų


  Prekių ženklai: Alva
  Gamintojas: Alva naturkostmetik GmbH & Co. KG, Vokietija    

   

  APIE "Alva Natural Cosmetics"

  Dėka ilgus metus trukusių tyrimų „Alva Natural Cosmetics“ sukaupė daug žinių ir patirties. Aistringas požiūris į mokslą ir nuolatinis siekis tobulėti lėmė, kad būtų pagaminti aukštos kokybės produktai, kurie atininka efektyvumo, saugumo, ekologiškumo standartus ir yra draugiški žmoniems, gyvūnams ir aplinkai.

  ALVA produktų gamybai naudojami tik geriausi ingredientai iš sertifikuotų ekologinių žemės ūkių ar laukinių augalų kolekcijos. Kiek įmanoma yra naudojami nerafinuoti aliejai, kad būtų išlaikytos visos pagrindinės sudedamosios dalys. Visiškai natūralus žaliavų pobūdis leidžia odai gerai įsisavinti medžiagas ir jų gerąsias savybes, o tai savo ruožtu padeda atstatyti ir normalizuoti odos funkcijas. „Alva Natural Cosmetics“ tikslas yra atkurti sveikatą ir natūralų grožį. Be to, produktai, kurių pagrindiniai komponentai yra natūralūs nekemša porų.

  Nuo priežiūros priemonių kūrimo iki gamybos proceso, mokslininkų komanda nuolat bendrauja su dermatologinėmis ir universitetinėmis organizacijomis, patyrusiais gydytojais ir akademiniais ekspertais, kad užtikrintų geriausią įmanomą produkto veiksmingumą ir toleravimą.

  „Alva Cosmetics“ yra ECOCERT sertifikuota ir didžiąja dalimi rekomenduojama PETA.

  „Alva“ gaminiuose nėra:

  parabenų
  Mineralinių aliejų ir parafino
  laureth ir lauryl ether sulfate paviršiaus aktyvumo medžiagų
  sintetinių kvepalų fiksatorių
  nedaryti eksperimentai su gyvūnais