Ekologiški produktai - Prekių grąžinimo taisyklės

Prekių grąžinimo taisyklės

Netinkamos kokybės prekę nemokamai pakeisime į kokybišką prekę arba Jums grąžinsime visus už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekė - tokia prekė, kurios pirminė pakuotė yra pažeista, sudaužyda, turinys išsipylęs, išsiliejęs taip pat pasibaigusio galiojimo prekė.

Kokybiškas prekes, nenurodydami priežasties, galite grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos.

Jei taip nutiktų, kad gautumėte ne tas prekes, kurias užsakėte, susisiekite su mumis - prekės bus pakeistos į užsakytąsias ir grąžinsime visas papildomai patirtas išlaidas.

Prieš grąžinant, apie gautas netinkamas prekes prašome mus informuoti e. paštu

Prekių grąžinimo atveju, per 14 kalendorinių dienų nuo išreikšto pageidavimo grąžinti prekes sumokėsime visas pirkimo metu patirtas išlaidas tuo pačiu mokėjimo būdu, kokiu buvo apmokėtas užsakymas, nebent aiškiai sutiksite dėl kitokio būdo ir taip pasirinkdami nepatirsite jokių kitų papildomų išlaidų.

Papildomų išlaidų, kurios susidarys dėl to, kad pasirinksite kitą negu mūsų pasiūlytą pigiausią įprastinį pristatymo būdą, negrąžinsime.

Sumokėtas sumas grąžinsime tik tuomet kai prekės bus grąžintos mūsų nurodytu adresu arba pateiksite įrodymą, kad prekės buvo išsiųstos. Prekes turėsite išsiųsti arba kitaip grąžinti ne vėliau nei per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pranešimo apie grąžintinas prekes.

Mūsų ekologiški produktai peržengia griežtą kokybės kontrolę, ir mes tikime jų aukštu lygiu. Tačiau, jeigu nesate patenkinti įsigyta preke, turime kelias grąžinimo taisykles:

  1. Prekė gali būti grąžinta per 14 dienų nuo pirkimo momento.
  2. Prekė turi būti originalioje pakuotėje ir nenaudota.
  3. Už prekės grąžinimą atsakingas pirkėjas. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi dėl instrukcijų.
  4. Po grąžintos prekės gavimo atliksime tikrinimą ir grąžinsime sumą į jūsų sąskaitą.

Jeigu turite papildomų klausimų, drąsiai susisiekite su mūsų klientų aptarnavimu telefonu ar el. paštu.