Gvazdikėlių pumpurų eterinis aliejus

Sudėtis: INCI Eugenia caryophyllus, Auginimo būdas - ekologiškas, , Kilmės šalis - Madagaskaras

Gvazdikėlių pumpurų eterinis aliejus

Aliejus pasižymi dideliu antibakteriniu ir priešvirusiniu aktyvumu, gali užkirsti kelią infekciniams susirgimams net ir epidemijos metu.

Dermatologijoje šis aliejus naudojamas gydant nudegimus, inkštiruotą odą, niežus, pėdų epidermofitiją.
Buityje eterinis gvazdikėlių aliejus plačiai žinomas kaip unikali priemonė nuo uodų ir todėl šio aliejaus turi būti kiekvienoje namų vaistinėlėje. Šio aliejaus nemėgsta ir kandys užtenka patepti aliejumi spintos lentynas ar pastatyti atkimštą flakoną su nedideliu aliejaus kiekiu.
Šimtmečiais gvazdikėlių aliejus buvo vartojamas dantų skausmui malšinti ir iki šiol jis plačiai vartojamas stomatologijoje kaip skausmą mažinantis preparatas, malšinantis uždegimus esant pulpitui, stomatitui, ėduoniui ir parodontozei.
Eterinis gvazdikėlių aliejus reguliuoja virškinimo trakto funkcijas, palengvina dispepsiją, viduriavimą, pašalina skrandžio spazminius dieglius, vidurių pūtimą.
Eterinis gvazdikėlių aliejus padeda gydant bronchitą, viršutinių kvėpavimo takų kataraktą, respiracines ir peršalimo ligas.
Ant patemptų raiščių uždėtas kompresas numalšina skausmą ir padeda greičiau išgyti, taip pat padeda sergant artritu ir reumatu.
Eterinis gvazdikėlių aliejus teigiamai veikia nervų sistemą, malšina galvos skausmus, esant neuralgijai ir nerviniam pervargimui.

Turite klausimų?
Rašykite Skambinkite +370 614 24688
Ekologiškos naujienos
sužinokite pirmieji